Pielęgnacja dłoni

Dłonie i stopy są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety i mężczyzny.

Pielęgnacja paznokci

Manicure Hybrydowy (Gelish) to nowa propozycja skierowana do osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci, ale nie są zdecydowane na stylizację żelową lub akrylową. Gelish to manicure hybrydowy z trwałością do 3 tygodni! Nie odpryskuje, nie ściera się, poprostu ideał! System Gelish to zestaw preparatów, które mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych żeli nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia. Atutem tej metody jest bezinwazyjność, szybkość wykonania oraz trwałość - nawet do 3 tygodni! Do wyboru jest klasyczna stylizacja french lub  modne kolorów. Stylizację usuwa się łatwo i szybko.

Manicure Tradycyjny to zabieg standardowy, polegający na usunięciu skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadaniu mu kształtu oraz pomalowaniu (zawsze z zastosowaniem odżywki jako bazy pod lakier) oraz nawierzchniowego preparatu utwardzającego oraz nadającego połysk wybranemu uprzednio kolorowi emalii.

W naszym Salonie Urody używamy lakierów do paznokci renomowanej marki Indygo oraz Morgan Taylor

Kąpiel parafinowa, zabieg zaczynamy od wykonania delikatnego peelingu, następnie nakładamy na skórę preparaty regenerujące i zanurzamy dłonie w rozgrzanej, ciekłej parafinie. Parafina zastyga na dłoniach i otulamy w ocieplające rękawice aby utrzymujące ciepło spowodowało lepsze wchłanianie preparatu odżywiającego.

Jeżeli prowadzisz intensywny tryb życia, zabieg wydłużania i modelowania paznokci jest często jedynym sposobem na utrzymanie zadbanych paznokci.

Jest wiele sytuacji, w życiu codziennym, w którym  nie sposób uniknąć  uszkadzania paznokci, praca w zawodach, w których dłonie mają kontakt z pisaniem na klawiaturze komputera, codzienne czynności domowe jak zmywanie, sprzątanie… Możemy je wzmocnić utwardzając naturalną płytkę paznokciową żelem lub przedłużyć za pomocą tipsów lub formy.

W swojej ofercie mamy:

Przedłużanie paznokci metodą żelową, których zaletą jest delikatny i naturalny wygląd.

×

Log in